Výhody bazénů

1.Prodáváme laminátové bazény včetně veškerého zařízení a příslušenství k nim.


2. Máme dlouholeté zkušenosti a spolupráci s nejlepšími výrobci.

3. Zakázky našich klientů realizujeme tak, abychom zajistili nejlepší kvalitu provedených prací.

4. Laminátový bazén je sice dražší, ale když se bavíme o kompletní ceně zahrnující stavbu, realizaci, provoz a životnost, je laminát jedním z nejvýhodnějších materiálů.

5. Laminátový bazén je kompletně smontován v dílnách, a to včetně všech komponentů a potrubních vývodů. Stačí tedy vykopat díru tak akorát na bazén – ten je tam pak díky tuhé konstrukci jednoduše vložen a obsypán betonem. Během pár dní se můžete koupat.

6. Laminát vydrží prakticky cokoliv, ale pokud ho náhodou něčím prorazíte nebo poškrábete, dá se jednoduše opravit. To se například o plastu říci nedá – během pár let materiál nejenže sluncem „vyšisuje“, ale především zkřehne. Pak je oprava nemožná, protože na bazénu ani nedrží sváry.

7. Všechny laminátové bazény mají ukončení, takzvaný límec. Díky tomu není nutné platit za lemovou dlažbu, která je poměrně drahá. Ušetříte nejen peníze za samotné dlaždice, ale také za stavební práce.

8. Bazény z laminátu vynikají skvělou tepelnou izolací. Stěny se stříkají PUR pěnou, která zajistí dokonalou izolaci i absenci spár. Díky tomu pak voda zbytečně nechladne a není nutné ji tolik ohřívat.